Ansatte på Arbeiderbevegelsens folkehøgskole

Her har du menneskene som jobber på spreng for at ditt folkehøgskoleår blir så godt som over hodet mulig. Noen jobber foran elevene hver dag, andre jobber i kulissene. Det vi vet er at det blir ikke en folkehøgskole uten alle de som er med på dette fantastiske laget!

Ingvild Jevne

Ingvild Jevne

Rektor

Telefon: 406 35 239

ingvild@arbfhs.no

Benedicte Hambro

Internatleder

Telefon: 406 35 199

benedicte@arbfhs.no

Hans Erik

Hans Erik Sørum

Lærer, fotografi
Driftsleder

Telefon: 406 35 215

hanserik@arbfhs.no

Marit Brandsnes

Marit Brandsnes

Lærer, grafisk design
Pedagogisk leder
Markedsføring

Telefon: 922 37 066

marit@arbfhs.no

Margrete Slettebø

Margrete Slettebø

Lærer, fred og internasjonal konfliktløsning

margrete@arbfhs.no

Tord Skancke

Tord Skancke

Lærer, IT-webutvikling

tord@arbfhs.no

Espen Skålnes

Sosialpedagogikk

espen@arbfhs.no

Åse Solberg

Kjøkkenleder og kokk

kjokken@arbfhs.no

Telefon: 406 35 214

Kari Monsbakken

Kjøkkenleder og kokk

kjokken@arbfhs.no

Telefon: 406 35 214

Oda Beer-Mølslett

Sosialpedagogikk

oda@arbfhs.no

Bodil Viken

Renhold

Amund Solberg

Drift

Gunnlaug Sørfonn

Kjøkken